DNI BARANOWA 2024

17-06-2024 15:37

W drugi czerwcowy weekend, na tereny leśne Osiedla Murator wróciły Dni Baranowa. W sobotę zobaczyliśmy wschodzące gwiazdy jak i ikonę polskiej sceny muzycznej. Baranowską publiczność powitał Ronnie Ferrari, a następnie legenda polskiego hip hopu - Tede porwał publiczność swoją oryginalnością i bezpretensjonalnością. Muzyczny wieczór uzupełniły popisy wokalne Kubańczyka, który na pewno nie zawiódł swoich licznie zgromadzonych fanów.

Drugi dzień koncertów otworzyła Wójt Gminy Baranów Bogumiła Lewandowska-Siwek, która życzyła wszystkim gościom udanej imprezy. Muzyczną niedzielę otworzył koncert gwiazd śląskich szlagierów. Duet Karo oczarował wiernych fanów. Później na scenie pojawiła się kolejna gwiazda polskiej muzyki tanecznej. Piękni i Młodzi/Dawid Narożny - rozgrzali publiczność do czerwoności. Efektowym i zaskakującym akcentem zamykającym święto naszej Gminy był koncert legendarnej ekipy KOMBI, świętującej czterdziestolecie swojej najwspanialszej płyty. „Nowy Rozdział” z 1984 r., z wielkim hitem porywającym fanów i dziś, czyli „Słodkiego miłego życia”, zgromadził pod scena setki zachwyconych fanów. Tegoroczny weekend naszej Gminy udał się nad wyraz, mimo żaru lejącego się z nieba. Dopisała publiczność, korzystająca przy okazji z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.  Przy okazji wielkie ukłony dla druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy w sobotę musieli ruszyć do akcji gaszenia groźnego pożaru. (ems)

 

Czytany 171 razy
Więcej w tej kategorii: « VIII FESTIWAL SMAKU