"WYPRAWA DO ZŁOTEGO MIASTA"

03-11-2023 10:27

27 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baranowie, odbyło się widowisko teatralne pt. „Wyprawa do Złotego Miasta”. Przedstawienie odegrane przez aktorów z Teatru Kokon obejrzały dzieci z Przedszkola i Żłobka „Mruczuś” w Mroczeniu wraz z nauczycielami.

Aktorzy zabrali najmłodszą publiczność na wyprawę po skarby statkiem pirackim. W trakcie wyprawy najmłodsi wzięli udział w codziennych obowiązkach piratów, m. in. szorowały pokład i nawigowały statek. Atrakcją były również tańce i zabawy z piratką Marianną, której postępowanie sprawiło, że źli piraci przeszli przemianę i stali się obrońcami Złotego Miasta.

Spektakl został niezwykle ciepło przyjęty przez młodą widownię, która jednocześnie stała się jego współtwórcą. Ciekawe efekty dźwiękowe dodatkowo uatrakcyjniły przedstawienie i pozwoliły przemówić do wyobraźni dzieci, które nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Spotkanie było też świetną zabawą pobudzającą ich wyobraźnię i kreatywność, podczas której uczestnicy dowiedzieli się, że każdy, niezależnie od swojej przeszłości, może się stać się dobry, jeśli tylko zapragnie.

(el)

Czytany 203 razy