ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW

29-02-2024 11:52

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie załączonej poniżej ankiety dotyczącej zagospodarowania bioodpadów w przydomowym kompostowniku w 2023 r., w której prosimy o wskazanie szacunkowej rocznej ilości bioodpadów zagospodarowywanych we własnym zakresie.

Pozyskane od Państwa dane posłużą wyłącznie do celów sprawozdawczych z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi za 2023 r. Dane, o które prosimy potrzebne są do oszacowania ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (czyli wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Baranów w 2023 roku. W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów recyklingu, które gmina musi osiągnąć.

W związku z powyższym prosimy o rzetelne podejście do sprawy i złożenie wypełnionych ankiet.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć na dziennik podawczy Urzędu Gminy Baranów, przesłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Baranów, Rynek 21, 63-604 Baranów lub jej skan przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 marca 2024 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (62) 74 100 48 lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Baranów

Ankiety dostępne w załączniku poniżej 

Czytany 1000 razy